Самогубство пряма дорога в пекло

Друк
Вівторок, 18 листопада 2014, 11:44 Перегляди: 8261

Самогубство – пряма дорога в пекло.

Про самогубство із християнської точки зору.


Хіба ви не знаєте, що ваші тіла  - то храм Святого Духа, Який є у вас і Якого ви маєте від Бога, і що ви не належите самим собі? Бо ви викуплені за ціну. Отож прославляйте Бога у Вашому тілі та у вашому дусі, що належать Богові.

                                                             Апостол Павло (1Кор. 6, 19-20)

Возлюблені во Христі дорогі брати і сестри приводом для написання цієї статі стали часті звернення у Єпархіальне Управління убитих горем людей - родичів, близьких самогубців - з наполегливим і незмінним проханням:  похоронити загиблого, благають, а інколи не прислухаючись до порад священика з образою на нього погрожують, різними способами стараються добитися неможливого того що суперечить канонам Церкви, пишуть прохання Владиці. Але подібні прохання найчастіше нездійсненні, оскільки в Православній Церкві самогубство - страшний злочин(смертний гріх). Душі самогубців втрачають право на церковне поховання й церковні молитви. Це добре відомо всім православним християнам. Ось для того щоб краще роз’яснити людям що таке самогубство і як до нього ставиться Православна Церква і що потрібно робити в даній ситуації я спробую роз’яснити у даній статі.

Детальніше...

Великий Піст (Свята Чотиридесятниця).

Друк
Вівторок, 04 квітня 2017, 22:09 Перегляди: 130

Великий Піст (Свята Чотиридесятниця) згідно вчення Святого Писання, Правил Святих Апостолів, Вселенських соборів та Святих Отців.


Новий Заповіт Євангеліє від Св. Матвія. Глава 4, стих 2.

Тоді Ісус виведений був Духом у пустелю, щоб спокушав Його диявол.  І постився сорок днів і сорок ночей, наостанку зголоднів.  І, приступивши до Нього, спокусник сказав: якщо Ти Син Божий, скажи, щоб каміння це хлібами стало.  Він же сказав йому у відповідь: написано: не хлібом єдиним житиме людина, але всяким словом, що виходить з уст Божих. 

Старий Заповіт Вихід 34.28

І сказав Господь Мойсеєві: напиши собі слова ці, тому що в цих словах Я укладаю завіт з тобою і з Ізраїлем. І пробув там [Мойсей] у Господа сорок днів і сорок ночей, хліба не їв і води не пив; і написав [Мойсей] на скрижалях слова завіту, десятислів’я.
Детальніше...
Яндекс.Метрика