Хрестопоклінна неділя Великого посту

Друк
Перегляди: 421
hqdefault  У третю неділю Святого Великого посту, свята Церква для збадьорення та підкріплення нашого духу вчить по-особливому вшановувати святий Хрест Господній. Звідси й назва цієї неділі — Хрестопоклінна. Святий Хрест нагадує нам про безкінечну Божу любов до нас, Христові страждання заради нас. Тому наш обов'язок мужньо нести свій хрест щоденного життя.
  Ісус Христос звертається до всіх нас: "Коли хто хоче йти за мною, нехай зречеться себе, візьме на себе хрест свій і йде за мною... Хто не несе хреста свого і не йде слідом за мною — не може бути моїм учнем" (Лк. 9, 23 і 14, 27). Хрестопоклінна неділя нагадує нам про сильну зброю, яку має кожний християнин у боротьбі з ворогами за своє спасіння. Тією зброєю є святий Хрест. І якраз цієї неділі Хрест виступає перед нами як знамено сили, знамено спасіння та знамено перемоги. Хрестопоклінна неділя вчить нас розуміти велике значення святого хреста для нас не тільки в часі посту, але і для нашого цілого життя. Ця неділя показує нам, що де хрест, там сила, там перемога, там спасення і там запевнене воскресіння до вічного щасливого життя.
  Напередодні Хрестопоклонної неділі, яка цього року припала на 11 березня, у Кафедральному Соборі «Покрова Пресвятої Богородиці» УАПЦ м.Івано-Франківськ відбулось Всенічне бдіння. Після Великого славослів’я звершилось винесення Чесного Хреста Господнього із вівтаря на середину храму.
  У саму Хрестопоклінну неділю Божественну Літургію звершив Високопреосвященнійший Андрій митрополит Галицький, Керуючий Івано-Франківською Єпархією УАПЦ. Його Високопреосвященству спів служили духовенство Собору та Єпархії.
  “Хресту Твоєму поклоняємся Владико, і святеє Воскресіння Твоє славимо“, – цей піснеспів єдиним серцем та устами  співали духовенство та вірні Кафедрального Собору.
20180311 12281420180311 123041
20180310 18091520180310 180854
 
Яндекс.Метрика