М'ясопусна неділя

Друк
Перегляди: 247
  Post страшний суд 22Седмиця, що наступає після неділі Блудного Сина, називається М'ясопусною і закінчується неділею, яка має ту ж саму назву. М'ясопусна неділя це вже останній день перед Великим постом, у якому ще дозволяється їсти м'ясо. Звідси й назва цієї неділі — м'ясопусна, що означає відпущення, покинення м'яса.
  М'ясопусна неділя ще носить назву неділі про Страшний Суд. У цей день читається святе Євангеліє, в якому Господь наш Ісус Христос говорить про Страшний Суд, про вічну нагороду для праведних та вічну кару для грішників. Цій події, події про Страшний Суд присвячене все богослужіння. Оспівуючи події Страшного Суду, свята Православна Церква намагається наповнити нас спасенним страхом, жалем за гріхи та вказати на необхідність добрих справ, передовсім справ милосердя.
  Цьогоріч Неділя м'ясопусна неділя припала на 11 день лютого місяця 2018 року Божого. Цього ж дня ще згадується пам'ять перенесення мощей свт. Ігнатія Богоносця, свт. Лаврентія, затворника Києво-Печерського, єпископа Туровського.
  Божественну Літургію очолював ключар Кафедрального Собору, секретар Єпархіального управлінн Івано-Франківської Єпархії УАПЦ митр. прот. Богдан Романюк. Йому співслужили духовенство Собору та інші священики нашої Єпархії.
   По завершенню Літургії о.Богдан
привітав паству зі святою неділею, побажав вірним на Страшному суді бути разом з праведниками та благословив усіх. 
Яндекс.Метрика