Запитання до нас

Шановні відвідувачі нашого сайту

доводимо до вашого відома що у розділі 
"Запитання до нас" ви можете задавати питання, які мають  релігійно-духовний та богословський напрямок, відповіді на які для Вас стануть корисними, повчальними і принесуть користь Вашій душіНа нашому сайті ми не займаємося  обговоренням (осудженням) дій духовних осіб і взагальному кожної людини, і нагадуємо що кожний дасть за себе відповідь перед Богом тому:
 "Не судіть і не судимі будете"(Матвія 7:1-5).
Спаси Вас Господи за Ваше розуміння.

Також повідомляємо Вас про те що в розділі "Запитання до священика"ми ненадаємо інформації про розклад Богослужіннь у Кафедральному соборі "Покрови Пресвятої Богородиці" для отримання такої інформації звертайтеся безпосередньо до храму.

З християнською любов'ю!
  Адміністратор сайту!
 
Форма добавлення запитання
Доброго дня! Чи можна отримати церковний розвід в церкві київського патріархату, а вдруге повінчатися в церкві Московського Патріархату? Для цього треба міняти віру? Ми хрещені і ходимо в церкву Московського Патріархату.
Скажіть будь-ласка я учасник АТО, в мене проблеми з лівою ногою застужений малоберцевий нерв, коли йду то на ліву ногу хромаю. Можлива допомога?? При такому захворюванні.
Здравствуйте, сегодня похоронили моего дядю. Знаю что его теща "что-то знает" Во время отпевания раздали всем свечи и моей маме и ее двоюродной сестре дали свечи фитиль которых уже был подгоревший. Скажите, стоит чего-то опасатся? Огромное СПАСИБО! Сергей.
Слава Ісусу Христу. Я живу у Донецькій області ! У нас тут церкви Московського Патриархату ! Крестилася також в цій церкві ! І ікони і Євангліє від цієї церкви ,але я молюся дома.Зараз після отримання Автокефалії можна мені молитися біля цих ікон на українській мові?Не буде це гріхом! Я не хочу ходити в цю церкву,яка славить Кирила Дякую !
Христос Рождається. Дозволяється шлюб з тройорідною племінницею? Дякую.
Доброго вечора Отче, будь ласка: допоможіть розібратися. Цієї неділі я був присутній на хрещенні свого похресника, нас було дві пари. Церква греко католицька, все так швидко пройшо що я навіть не тримав свого похресника на руках, або не компитентність священики чи моєї куми я так і не зрозумів, хоча вони всі троє тримали. Тепер я почуваюся постороннюю людиною для свого похресника.
Слава Ісусу Христу! У мене хлопець хворіє епілепсією часто бували приступи сильні, втрачав память, я ходжу до церкви і почала давати на святу літургію за його здоров'я, як тільки я перший раз написала за його здоров'я він більше не втрачав памяті, приступів не має. Що можна ще зробити порадьте будь ласка, чи ще молитву читати потрібно якусь?
Отче, знаходжусь у страху, в дома постійні проблеми зв'язані зі здоров'ям дитини, ніби щось не дає жити нормальним життям. Постійно ходжу до церкви, сповідаюсь і причащаюсь. Два роки назад померла моя мама від раку шкіри. Я взнала що її коли хоронили зав'язали на голову мою весільну хустину , яку одягали після фати. Що мені робити як з цим жити. В хаті одні біди.
Чому не дається вивід після хрещення жінці, яка не брала шлюб?
Слава Ісус Христу!У мене зараз на душі тяжкий неспокій.Хочу дуже висповідатись.Коли можна висповідатись у вашій церкві?
powered by smfaq
Яндекс.Метрика